Blog

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe wspomnienia z fotobudką - czas start!

2019 był rokiem pełnym uśmiechów, wzruszeń, pięknych emocji oraz super zabawy! Wszystkie te chwile uchwyciliśmy przy pomocy fotobudki, aby stały się cudownym wspomnieniem dla wszystkich gości przez następne lata :)

Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali Photomadness i bawili się razem z nami przy robieniu zdjęć. Fotobudka na wynajem (znowu) okazała się być świetną atrakcją na weselach, urodzinach, imprezach firmowych a nawet dużych eventach! Dzięki licznym imprezom, nasz zespół ma województwo małopolskie w małym palcu ;) Nie możemy się jednak doczekać nowych wyzwań, które czekają już na nas w 2020 roku. Szczęśliwego Nowego Roku życzy fotobudka Photomadness! :)

Fotobudka na wynajem to świetny pomysł na prezent dla Młodej Pary!

Nie masz pomysłu na prezent ślubny? Fotobudka na wynajem to jeden z najbardziej uniwersalnych propozycji, która zostawia wyjątkowe wspomnienia!

Wygląd fotobudki jest uniwersalny ale istnieje też możliwość spersonalizowania jej wyglądu, aby dostosować się do obowiązującego motywu. Zaprojektowane szablony zdjęć specjalnie na tą okoliczność będą wspaniałą pamiątką na lata dla gości oraz dla samej Pary Młodej! Zdjęcia w fotobudce to wspaniała zabawa, która dostarczy wszystkim gościom mnósto pozytywnych emocji i zabawy! Po ustaleniu szczegółów, ekipa Photomadness zadba o wszystkie kwestie techniczne i organizacyjne, więc nie musisz się martwić o obsługę :) Zadbaj o świetną zabawę gości i Pary Młodej na weselu zapewniając im wspaniałą atrakcję! Do zobaczenia!

Fotobudka na wynajem jako najlepsza atrakcja na każdą okazję!

Zdjęcia z najbliższymi to najlepsza pamiątka, która jest w stanie uchwycić wyjątkowy moment. Warto o tym pamiętać organizując duże eventy lub rodzinne imprezy. Fotobudka na wesele, urodziny lub piknik na pewno sprawdzi się jako świetna atrakcja, ciesząca się dużym zainteresowaniem!

Ostatnio ekipa Photomadness miała okazję obsługiwać fotobudkę na weselu w Krakowie, gdzie wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji zarówno u dzieci jak i ich dziadków. Wynajem fotobudki na dwie godziny, dostarczył gościom wielu pamiątek na całe życie. Zdjęcia, na których zostały uchwycone dwa pokolenia zostały idealnym prezentem dla młodej pary. Oprócz pamiątkowych fotografii, fotobudka przyniosła dużo uśmiechu i zabawy!

Fotobudka jaką firmę wybrać?

Fotobudka zdobywa coraz większą popularność na weselach, spotkaniach firmowych, wszelakich imprezach i eventach. Ale co to jest ta fotobudka?

Przede wszystkim to nowoczesne urządzenie, która umożliwia zrobienie zdjęcia i jego wydruk w kilka sekund. Brzmi prosto, ale na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy? Oto kilka pozycji, które powinieneś sprawdzić przed zamówieniem Fotobudki:

 1. Wybierz profesjonalistów
 2. Gadżety
 3. Tło
 4. Personalizacja szaty graficznej zdjęcia
 5. A co poza wydrukiem zdjęć?
 6. Zdjęcia bez limitu

Fotobudka - promocja Twojej firmy

Skutecznym zabiegem marketingowym może okazać się wynajęcie fotobudki na róznego rodzaju eventy, wydarzenia, festyny czy wystawy.

Potencjalni klienci z pewnością świetnie bawiliby się podczas robienia zdjęć i przymierzania dziesiątek gadżetów, co skojarzyliby z wybraną firmą. Następnie otrzymując wydruki mogliby je zamieszczać na portalach społecznościowych czy pokazywać znajomym, co stanowiłoby dodatkową darmową reklamę. Niejednokrotnie mieliśmy szansę promować wybrane marki między innymi w Krakowie, Miechowie, Sędziszowie czy Pilicy. Napisz do nas w celu przedstawieniu oferty dla partnerów biznesowych.

Fotobudka na wesele

W ostatnim czasie na weselach coraz większą popularność zdobywają fotobudki. Skoro tutaj jesteś zastanwiasz się pewnie dlaczego tak jest?

Oto kilka powodów dla których fotobudka jest gwarancją dobrej imprezy:

 1. Najważniejszą funkcją Fotobudki jest stworzenie pamiątkowego zdjęcie z Twojej imprezy na lata!
 2. Nie pozwól gościom się nudzić! Dzięki dużemu asortymentowi gadżetów uczestnicy będą mieli co najmniej kilka godzin świetnej zabawy.
 3. Zdjęcie możesz udostępnić następnego dnia na facebooku lub innym portalu społecznościowym!
 4. Uwiecznij na zawsze swoje wesele wybierając księgę gości!
 5. Pozwól gościom wspominać Twoje wesele po latach.
 6. Wybierz tło jakie Ci się tylko podoba!

Działamy w całej Polsce!

Nasza fotobudka gości najczęściej w takich miejscach jak:
Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane, Częstochowa, Opole, Sandomierz i Wadowice

Potrzebujesz więcej informacji? 

Skontaktuj się z nami [email protected]